Grave 4 kampioen in Dorpencompetitie poule E !

Het team van Grave 4 is kampioen geworden in poule E. De mannelijke leden van het team reisden donderdag 5 maart af naar Cuijk om live de ontknoping in de poule mee te maken. Cuijk 7 wist niet genoeg punten te vergaren om Grave 4 van de titel af te houden.

BC Grave feliciteert het team met dit geweldige resultaat!

Poule E 2014-2015

PosTeamGesp.WGVTot+Tot-
1Grave 41080210263
2Cuijk 7108029963
3Cuijk 8107128769
4Uden 5102087292
5Veghel 2104156888
6Cuijk 610001055108