Uitslagen Laco mix-dubbel toernooi
Zaterdag 14 mei 2016 heeft het Laco Mix-dubbel toernooi te Grave plaatsgevonden. Dit was voor de 6e keer een weer een groot succes. Alles liep soepel en naar de planning. Ik heb veel tevreden reacties gehad, en dat is super.
Ik wil nogmaals onze 2 hoofdsponsors bedanken.
Laco Grave voor het sponsoren van de lunch, en
Hebris voor het sponsoren van de shuttles.
Ik wil ook Bob en Malika bedanken voor het ’s middags assisteren achter de wedstrijdtafel, en verder wil ik iedereen die ook een bijdrage heeft geleverd aan het medemogelijk maken van dit toernooi bedanken.
Graag zien we jullie volgend jaar zaterdag 13 mei 2017 weer!
Zoals beloofd de gehele uitslag hieronder:
Dames Y |
||||
Plaats | Team | Naam 1 | Naam 2 | Vereniging |
1 | 18 | Marja Timmers | Michelle van de Pavert | BC Slamis |
2 | 22 | Ilse van Dijk | Anne van Eeuwijkan | Flash Vorden |
3 | 15 | Esther Jacobs | Anita van Pijnenburg | Nijmegen BT |
4 | 19 | Wilma Oosterlaken | Chantalle Driessen | BVC’74 |
5 | 16 | Wilma van der Meijden | Sisca van Hoogdalen | BC Wammes |
6 | 20 | Claudia Hofkens | Anita Bandell | BCGrave |
7 | 17 | Diandra Arts | Hanneke van Vlodrop | BCGrave |
8 | 21 | Rosa Huizing | Esther Zwakhoven | BCGrave |
Heren Y |
||||
Plaats | Team | Naam 1 | Naam 2 | Vereniging |
1 | 31 | Soeredj Doorga | Anton Huigen | Flash Vorden |
2 | 25 | Robin van Gammeren | Marco van Gammeren | BC Wammes |
3 | 23 | Han Kuster | Bob Romijn | B.C. Gendt |
4 | 32 | Erik van Veen | Rene van Eldik | BCGrave |
5 | 29 | Roy Meurs | Willy Hutting | Nijmegen BT |
6 | 24 | Jeroen van Meerdijk | Peter Bonnema | BZG Arnhem |
7 | 30 | Hans de Vries | Henri Jansen | BVC’74 |
8 | 27 | Bart van Oort | Herman Blom | BCGrave |
9 | 26 | Maurits Badal | John Baumann | BVC’74 |
10 | 28 | Marc Steenvoorden | Sander Arts | BC Grave |
Dames X |
||||
Plaats | Team | Naam1 | Naam 2 | Vereniging |
1 | 2 | Karin Fleuren | Renske van Haren | BVC’74 |
2 | 3 | Sanne Buitenlaar | Marian van Weert | BC’80 Boxtel |
3 | 4 | Karin Nederveld | Brigitte Dommelholt | BVB Beuningen |
4 | 1 | Eline van Onzenoord | Dorota Klees | BCGrave |
Heren X |
||||
Plaats | Team | Naam1 | Naam 2 | Vereniging |
1 | 6 | Martijn Hooiman | Ferry van de Loo | BC’80 Boxtel |
2 | 10 | Mark Geboers | Jos Brands | BVC’74 |
3 | 9 | Henk Bruins | Mendel Frankvoort | B.C. Gendt |
4 | 7 | Roy Boermans | Koen Lormans | BVB Beuningen |
5 | 8 | Erik Lammers | Thomas Lammers | BC Slamis |
6 | 11 | Richard Janssen | Job van Beuningen | BVB Beuningen |
7 | 5 | Pascal van Vlodrop | Frank Zwakhoven | BCGrave |
8 | 12 | Joos van Hees | Ron van de Weert | BC Slamis |
Mix Y
Plaatsen 1 t/m 4 bepaald d.m.v. een kruisfinale.
1 | 48 | Mieke Elbers | Aleks Ilic | B.Z.G. Arnhem |
2 | 54 | Anne van Eeuwijkan | Anton Huigen | Flash Vorden |
3 | 56 | Ilse van Dijk | Soeredj Doorga | Flash Vorden |
4 | 44 | Wilma van der Meijden | Marco van Gammeren | BC Wammes |
5/8 | 45 | Helma Stevens | Henri Jansen | BVC’74 |
5/8 | 50 | Esther Jacobs | Willy Hutting | Nijmegen BT |
5/8 | 51 | Sisca van Hoogdalem | Robin van Gameren | BC Wammes |
5/8 | 58 | Claudia Hofkens | Erik van Veen | BCGrave |
9/12 | 49 | Dorota Klees | Bart van Oort | BCGrave |
9/12 | 57 | Marja Timmers | René Timmers | BC Slamis |
9/12 | 43 | Joke Romijn | Henk Bruins | B.C. Gendt |
9/12 | 47 | Margriet Wolf | Han Kuster | B.C. Gendt |
13/16 | 53 | Anita Pijnenburg | Roy Meurs | Nijmegen BT |
13/16 | 52 | Anita Bandell | Roy Boerman | BCGrave |
13/16 | 46 | Esther Zwakhoven | Marcel Pluk | BCGrave |
13/16 | 55 | Roza Huizing | Mike Hofkens | BCGrave |
Mix X |
|||||||
1 | 41 | Renske van Haren | Mark Geboers | BVC’74 | |||
2 | 33 | Chantalle Driessen | Jos Brands | BVC’74 | |||
3 | 40 | Sanne Buitelaar | Ferry van Loo | BC’80 Boxtel | |||
4 | 34 | Marian van Weert | Martijn Hooiman | BC’80 Boxtel | |||
5 | 36 | Michelle van de Pavert | Jochem Rietbergen | BC Slamis | |||
6 | 39 | Sandra van Hees | Huub Nagtegaal | BCGrave | |||
7 | 38 | Diandra Arts | Pascal van Vlodrop | BCGrave | |||
8 | 35 | Brigitte Dommelholt | Stefan Heinemans | BVB Beuningen | |||
9 | 31 | Eline van Onzenoord | Herman Blom | BCGrave | |||
10 | 37 | Wilma Oosterlaken | Hans de Vries | BVC’74 | |||
11 | 32 | Hanneke van Vlodrop | Frank Zwakhoven | BCGrave |