Auteur: webmaster

Grave 3 zet zegereeks voort in dorpencompetitie

In poule C boekt Grave 3 haar derde overwinning op rij met miniem verschil tegen Boxmeer 3. De rust en ervaring van de ‘oudjes’ wonnen het van de onstuimige jonkies in de dames-, heren- en mixeddubbels maar in de enkels gaf de jeugdige, fysieke fitheid van Boxmeer de doorslag. De derde mixedpartij was uiteindelijk beslissend om met de neus vooraan te eindigen.
Bekijk de uitslagen hier.

Programma DC seizoen 2018-2019

Uitslagen LACO-toernooi 2018

 Speler 1Speler 2Vereniging
Heren dubbel X
1steMarcel HockErik BandellBC Grave
2deRoy ElbersHenk BruinsBC Gendt
3deHuub NagetaalErik van VeenBC Grave
Heren dubbel Y
1steTonnie JansenBas van de HorstBC Smashing
2dePascal van VlodropFrank ZwakhovenBC Grave
3deWim HoutzagerToon Gonzalez PerezBC Grave
Dames dubbel X
1steLarissa MarxJacqueline de BoerNijmegen
2deHanneke van VlodropDiandra ArtsBC Grave
3deFrederique ThomassenNeeltje ToonenBC Smashing
Mixed X
1steDorota KleesMarcel HockBC Grave
2deMadelon HermsenMichiel VerpoortBBC Hoogskoor
3deAnke ElbersRoy ElbersBC Gendt
Mixed Y
1steFrederique ThomassenBas van de HorstBC Smashing
2deAnita BandellErik BandellBC Grave
3deNeeltje ToonenTonnie JansenBC Smashing
Beste Vereniging
1steBC Smashing
2deBC Grave
3deBC Gendt

Uitslag Clubkampioenschappen 2018

DeelnemerDeelnemerGamepunten*Positie
Mixdubbel X
Erik van VeenMonique Verploegen101
Erik BandellAnita Bandell92
Huub NagtegaalSandra van Hees73
Harry KleesEline van Onzenoord64
Marc ArtsDiandra Arts5 (37,3)5
Johan ClaessensEsther Zwakhoven5 (35)6
Frank ZwakhovenDorota Klees07
Mixdubbel Y
Herman BlomAngela van der Last41
Wim HoutakkerSaskia keukens22
Willy HuttingInge Zwakhoven03
Damesdubbel X/Y
Monique VerploegenAnita Bandell5(42,6)1
Dorota KleesEline van Onzenoord5(41,3)2
Hanneke van VlodropDiandra Arts23
Esther ZwakhovenAngela van der Last04
Herendubbel X
Erik BandellHarry Klees61
Huub NagtegaalErik van Veen3 (39,3)2
Pascal van VlodropFrank Zwakhoven3 (32,3)3
Stefan HeinemansJohan Claessens04
Herendubbel Y
Mike HofkensMarc Arts3 (40,5)1
Wim HoutzagerWilly Hutting3 (38,75)2
Jan VastbinderPerry van Kuppenveld03
Herenenkel X
Johan Claessens61
Erik Bandell32
Erik van Veen23
Frank Zwakhoven14
Herenenkel Y
Wim Houtzager61
Mike Hofkens42
Perry van Kuppenveld23
Jan Vastbinder04
Damesenkel X/Y
Eline van OnzenoordPoule Eersten 1><11
Monique VerploegenPoule Eersten 1><12
Esther ZwakhovenPoule Tweeden 2><23
Saskia KeukensPoule Tweeden 2><24
Anita BandellPoule Derde5
Diandra ArtsUitgevallen6

* Uitslag bepaald aan de hand van:
1. # gewonnen games
2. # gamepunten vóór gedeeld door aantal gespeelde wedstrijden

Wedstrijdverslag Grave 1 – Grave 2 (9-9)

Gisteravond was de Laco sporthal het decor van een heroïsche strijd tussen twee oude krijgers die voor het eerst sinds lange tijd weer eens de degens kruisten in het enkelspel, waar zij dat gewend zijn te doen in de mixed. Door een verkeerd gevallen opmerking moest er subiet een alternatief tactisch plan worden bekokstoofd door Grave 2.
Lees verder “Wedstrijdverslag Grave 1 – Grave 2 (9-9)”