Team 4

Teamcaptain: Roy Cornelissen – team4 -at- bcgrave -dot- com

Grave 4 seizoen 2018-2019

SpelerPositieSpeelhand
Angela van de LastTeamspelerRechtshandig
Herman BlomTeamspelerRechtshandig
Mike HofkensTeamspelerLinkshandig
Roy CornelissenCaptainRechtshandig
Saskia KeukensTeamspelerRechtshandig


Grave 4 seizoen 2017-2018

SpelerPositieSpeelhand
Angela van de LastTeamspelerRechtshandig
Esther ZwakhovenTeamspelerRechtshandig
Herman BlomTeamspelerRechtshandig
Mike HofkensTeamspelerLinkshandig
Roy CornelissenCaptainRechtshandig


Eindstand poule D 2017-2018

PosTeamGesp.WGVTot+Tot-
1Grave 51290311275
2Boxmeer 412100211081
3Cuijk 41251610192
4Grave 4126159791
5Uden 31251697100
6Cuijk 51230979105
7Oeffelt 212111066118

Resultaten en teamsamenstelling Grave 4 2014-2018.